מנועים תעשייתים

מנועי דיזל תעשייתים

מנועי דיזל משמשים בענפים רבים בתעשייה. בין אם אתם עוסקים במשאבות מים, צמ"ה, טרקטורים, משאיות עפר או ביוביות – אצלנו תוכלו למצוא בדיוק את המנוע הדרוש לכם.

בהיותנו הנציגים הבלעדיים של מנועי Cummins בישראל, אנו מציעים לכם את המבחר הגדול ביותר מהטוב ביותר, כדי לענות על הצרכים הייחודיים שלכם.

מנועי Cummins מיוצרים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, בעוצמות של בין 17 עד 3,000 כוחות סוס! כל המנועים חסכוניים בסולר וכולם עומדים בתקנים המחמירים ביותר של דרישות איכות הסביבה.

  • מנוע OSK19 – משלב טכנולוגיית בעירה מתקדמת עם מנגנוני בקרה עדכניים ומערכת הזרקה מסוג "מסילה המשותפת" – מערכת הזרקת הדלק הנה מערכת מודולרית הייחודית של Cummins – ובכדי להבטיח ביצועים חלקים ויעילים, תחזוקה מינימאלית, אמינות מרבית ועמידות לאורך זמן. ·
  • מנוע QSX – משלב טכנולוגיית הזרקה מתקדמת של "חלל פתוח" עם צמד גלי זיזים עילי ורכיבים כבדים נוספים על מנת לייצר אמינות ללא פשרות. המערכת כוללת גם את מערכת הטורבו הבלעדית של Cumminsעם ניהול זרימת גזי הפליטה וכן רצועת מומנט רחבה במיוחד.
  • מנוע QSM – רמת הביצועים המעולה של המנוע הזה היא תוצאה של שילוב טכנולוגיית ההזרקה המתקדמת של "חלל פתוח" יחד עם מערכת הטורבו הבלעדית של Cummins , המסוגלת לנהל זרימת גזי פליטה. המנוע מתוכנן כך שיהיה זקוק לתחזוקה מינימלית.
  • מנוע QSL – מנוע חזק העומד בהצטיינות במבחן התוצאה מדי יום בכל קצוות תבל, עם טכנולוגיית ההזרקה המתקדמת של "החלל הפתוח", רצועת מומנט רחבה במיוחד ומערכת הזרקה של "מסילה משותפת" בלחץ גבוה, המעצימה את כוח המנוע ומפחיתה את רמת זיהום האוויר.
  • מנוע QSC – מנועי QSC של Cummins ידועים כמנועים המוצלחים והעמידים ביותר בעולם מסוגם, עם 750,000 מנועים שנעשה בהם שימוש מדי יום בכל רחבי העולם. כמו שאר מנועי החברה, גם מנועים אלה עומדים בתקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה הן של ארה"ב והן של האיחוד האירופי. ·
  • מנוע QSB6.7 – מנוע הדיזל מדגם זה הופך עבודות קשות לקלות. מערכות בקרה אלקטרוניות מתקדמות ומערכות דלק של הזרקת "מסילה כפולה" בלחץ גבוה הופכות אותו למנוע שקט ויעיל בעל ביצועים מעולים. מנוע זה כמו שאר מנועי Cummins עומד בתקנים המחמירים ביותר של זיהום אוויר.
  • מנוע QSB4.5 – המנוע מדגם זה דומה בטכנולוגיות שלו למנוע מדגםQSB6.7 . מערכות הבקרה האלקטרוניות זקוקות לשינוי קל בלבד, והוא מציע את אותם איכויות.
  • מנוע QSB3.3 – מציע את האמינות שנוצרת מהמערכות האלקטרוניות המשוכללות של Cummins ביחד עם מערכת הזרקת הדלק "מסילה משולבת" בלחץ גבוה. המנוע עובד על 110 כוחות סוס ומעוצב כך שהוא שוקל 30% פחות ותופס 30% פחות מקום מאשר מנוע ממוצע של 4-4.5 ליטר. הוא עומד בכל תקני איכות הסביבה ופועל בבטחה עם דלק בעל אחוז גפרית גבוה; מנוע זה ידועה בפעילותו השקטה, החלקה ובעמידותו לאורך זמן.
  • מנוע B3.3 – המנוע מדגם זה, בעל ארבעת הצילינדרים, הוא קל ביותר להתקנה, ביצועיו חזקים והוא עומד בכל התקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה. מנועים סדרת A – מ 17 כ"ס ועד 45 כ"ס כל מנועי הסדרה עומדים בכל התקנים הנדרשים, מה שאומר שלא יזדקקו לשדרוג עד 2012 ו-2017