מנופים, מנופי שטח, מנופי הרמה

חברת אחים לוינסון מייבאת מנופים של חברת Grove , אחת החברות הידועות והמובילות בעולם למנופים הידראולים ניידים.

חברת Grove , הפועלת היום תחת המטרייה של חברת Manitowoc , פועלת בתחום כבר למעלה מ-60 שנה, וידועה בייצור מנופים חזקים ואמינים, מנופים אלו זוכים לשבחים מפי כל מי שמפעיל אותם.

החברה מציעה מגוון רחב של מנופים, החל מ- 8.6t ועד ל- 558.8t , המיועדים לתוואי שטח שונים ולמשימות תעשייתיות וצבאיות שונות. המנופים נמכרים בכל רחבי העולם, לעתים ביחידים ולעתים בציים שלמים, ומדיניות השירות הבלתי מתפשר מתאפשרת באמצעות סוכני מכירה בלעדיים בכל ארץ. בישראל, האחים לוינסון הינם הסוכנים הבלעדיים של מנופים אלו.

המנופים שהחברה מייצרת הם מהמתקדמים בעולם בסוגיהם השונים ונעשה בהם שימוש בטכנולוגיות חדשניות, מהשורה הראשונה. כל המוצרים עומדים, כמובן, בתקני הבטיחות הנדרשים בכל אזור.

מנופי AT

מנופי AT, כפי ששמם מעיד עליהם – All Terrain – מיועדים לכל תוואי שטח. הם משלבים מהירות נסיעה גבוהה עם ביצועי שטח מעולים ויכולות הרמה ונשיאה חזקות. המנופים ידועים בניידות הנוחה שלהם, בקלות הנהיגה בהם ובעוצמות הגרירה שהם מאפשרים. כושר התמרון האופטימלי שלהם מייעל כל משימה בכל תנאי שטח.

מנופי שטח RT

מנופי השטח – Rough Terrain – מתוכננים על מנת לעמוד בתנאים הקשים שיש הרבה פעמים באתרי עבודה: הם מיועדים לתמרון בקלות גם במקומות צפופים וליכולות ההרמה והנשיאה שלהם הוקדשה תשומת לב מיוחדת, כדי לאפשר רמת ביצועים אמינה וגבוהה במיוחד.

מנופי זרוע מכני

חברת Manitowoc פועלת בתחום המנופים מאז 1925 והיא ידועה בכל העולם במוצריה האיכותיים. החברה מייצרת מגוון רחב של מנופי זרוע מכני, המסוגלים לענות על צורכי הרמה של 73t עד 2300t .

החברה משווקת את מוצריה בכל העולם, כך שהיא לוקחת בחשבון את צורכי השוק המשתנים מאזור לאזור ויודעת שאין פתרון אחד המתאים לכול. בהתאם לכך, החברה מציעה מגוון רחב של מנופים, העונים על צרכים ספציפיים של כל לקוח ולקוח.

 קטלוג כללי מנופי גרוב

קטלוג כללי מנופי זרוע מכנית

לקבלת חומר טכני נוסף או קטלוגים נוספים נא לפנות למחלקת מכירות

סרטון הדמיה