מנועים לרכב

מנועי דיזל לרכב

חברת Cummins הינה החברה הגדולה בעולם לייצור מנועי רכב מעל ל 50 כוח סוס. החברה ידועה באיכות מוצריה ובחשיבה קדימה שהיא מקדישה להם. כשמדובר במנועי הרכב שלה, הדבר בא לידי ביטוי הן בתקני הזיהום העכשוויים שכל המוצרים עומדים בהם, והן בעובדה שהם כבר מצוידים בטכנולוגיות שיידרשו לעמידה בתקנים עתידיים.

סדרת מנועי הרכב של Cummins שאנו מייבאים, מתחלקת לשלוש קבוצות עיקריות, על פי ההספק של המנוע:

  • עד 100 כוח סוס.
  • 100 – 300 כוח סוס.
  • 300 כוח סוס ומעלה.

טכנולוגיות ניהול המנוע מאפשרות לתכנת את המנועים ליצירת עקומות מומנט והספק ייעודיות למגוון יישומים, כמו משאיות כביש, משאית מחצבה, מערבלי בטון, הובלה כללית ומשאיות חלוקה עירוניות. באופן ברור, לכל תחום יש את הדרישות הייחודיות שלו, וחברת Cummins דואגת לספק לו את המענה המתאית הראייה הכוללת של החברה לא פוסחת גם על האחריות שהיא מעניקה למוצריה. כל אחד מהמוצרים מוצע עם חבילת אחריות שמגדיר היצרן, שמטרתן לתת מענה לצרכים השונים.

גם בכל הנוגע לתחזוקת המנועים, Cummins חושבת קדימה, עם הדגש על הלקוח. מתוך מחשבה על לקוחות הזקוקים לסוגים שונים של מנועים, החברה עשתה הכול על מנת לפשט את תחזוקת המנועים. לכן קיימת רמה גבוהה של אחידות במערכות התמיכה ויש הרבה מן המשותף בתוכנות התחזוקה של המנועים השונים.

מנועי Cummins מיובאים באופן בלעדי על ידי האחים לוינסון מהנדסים המספקים את השירות המדוקדק שדורש היצרן, הן במכירה, הן בהדרכה והן בתחזוקה.