אנרגיה בזמינות מירבית

בין אם אתם מפעל, מוסד ציבורי או גוף פרטי; או שאתם פועלים באזורים שבהם לא קיימת תשתית של חשמל, ואתם זקוקים למערכת אנרגיה מהימנה ואמינה, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את הגנרטור המתאים ביותר לצרכים שלכם. הצוות המיומן והמקצועי שלנו יקשיב לכם, ייעץ לכם ויתכנן איתכם את פתרונות האנרגיה שיענו בצורה הטובה ביותר על הדרישות שלכם. ובנוסף, לאחר שתבחרו את הפתרון שמתאים לכם, תוכלו לקבל אצלנו הדרכה מלאה בכל הקשור לשימוש ולתחזוקה השוטפת של הציוד.

Cummins power Generation

Cummins Power Generation היא אחת החברות המובילות והגדולות בעולם בעיצוב ובייצור מערכות דיזל גנרטורים מכל הסוגים.החל מ 8 קו"א ועד 4000 קו"א. החברה ידועה באיכות מוצריה, גם בשל הניסיון רב השנים שיש מאחוריה, וגם בזכות העובדה שכל החלקים העיקריים מוצריה מיוצרים בתוך החברה עצמה ואינם מיובאים מבחוץ. צורת העבודה הזאת מאפשרת לחברה לפקח ולבקר כל מה שיוצא תחת ידיה עד לפרט האחרון ולהבטיח כי היא מציעה ללקוחותיה את הטוב ביותר. אנחנו באחים לוינסון מהנדסים גאים להיות נציגים בלעדיים של Power generation Cummins בישראל, ולהביא לכם, הלקוחות בארץ, את הטוב ביותר שניתן למצוא בתחום במחירים התחרותיים ביותר ועם התמיכה המדויקת והטובה ביותר

כל מערכות הדיזל גנראטורים המיובאים על ידנו הנם מקוריים מחברת Cummins Power Generation מבריטניה או ארה"ב. ומסופקים כמכלול שלם מהיצרן (מנוע, מחולל, פיקוד, מערכות סנכרון, ושאר מערכות העזר) מוכנות לעבודה באתר הלקוח.

משטרי עבודה לגנרטורים נייחים

  • חירום ו- Standby – גנרטורים אלה מיועדים לספק אנרגיה לציוד או למערכות שהפסקת פעולתן עלולה לסכן ציוד או בני אדם. במקרה של הפסקת חשמל או נפילת מתח, הגנרטור ייכנס לפעולה באופן אוטומטי ויאפשר לכל המערכות ההכרחיות להמשיך ולפעול.
  • Prime Power – גנרטורים המשמשים לאספקת אנרגיה באופן רציף למשכי זמן ארוכים. גנרטורים כאלה מתאימים בעיקר לאזורים שבהם לא קיימת אספקת חשמל סדירה ואמינה.
  • Base Load – גנרטורים הפועלים מסביב לשעון, במקביל לאספקת החשמל.

מערכות דיזל גנראטור עבור Data Center (מערכות מידע)

לחברת  Cummins Power Generation הגדרת מערכות דיזל גנראטורים עבור Data Center  ,(DCC) בעלות הגדרת הספק מוצא במשטר עבודה  continues.

כמו כן, הינם מוכרות UPI להתקנה ברמת שיוריות TIER 4

מערכות דיזל גנרטורים של CPG  התקנו בתצורות בכל הגדלים בכל העולם ומשרתות במרכזי מידע של הענקים העולמיים, כגון, מיקרוסופט , גוגל, facebook ואחרים נוספים.

UTI הינה רשות עולמית המגדירה רמות אמינות עבור "Data Centers " בכל רחבי העולם

למידע נוסף בקטלוג למטה או במחלקת מכירות.

קטלוג להורדה

 לוח סנכרון מרכזי

מידע כללי גנרטורים USA

 עמידה בתנאי זיהום אוויר

 מידע כללי גנרטורים U.K

Data Center

סרטון הדמיה